دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

محدوده قیمت :
بر اساس خودرو
آمپر باطری

نمایش 1 - 5 کالا از 5

صبا باتری

صبا باتری

با توجه به این موضوع که باتری یکی از اساسی ترین اجزای ماشین می باشد پس انتخاب درست آن می تواند خیال شما را برای مدتی راحت کند.

صبا باتری در بین مردم شناخته شده است چرا که توانسته اعتماد مردم را با تولید محصولات با کیفیت به دست آورد. اگر در گذشته از باتری های این برند استفاده کرده باشید می دانید که طول عمر آن ها نسبت به بقیه باتری ها بیشتر است. لازم به ذکر است ویژگی های خاص و منحصر به فرد این محصول رضایت مشتریان را جلب کرده است. برای مثال می توانید  با استفاده از صبا باتری در هوای بسیار سرد استارت بزنید. همچنین محصول مورد نظر  در آب و هوای گرم می تواند دوام خوبی داشته باشد.

صبا باتری

صبا باتری، باتری های خود را در دو زیر گروه VARIAN و NIRO تولید میکند که باهم تفاوتی ندارند به طوری که هر دو یک کالا با دو برند تجاری متفاوت هستند.

باتری صبا به دلیل فروش بالایی که دارد در انبار نگه داشته نمی شود و تمامی محصولات طبق آخرین تغییرات و به روز رسانی ها در اختیار مردم قرار می گیرند.

برای مراقبت و نگه داری از باتری صبا به نکات زیر توجه کنید:

در ابتدا باید بدانید که این باتری نگه داری خاصی ندارد فقط  شما باید برای  اطلاع از وضعیت باتری به نشانگر وضعیت باتری تعبیه شده بر روی باتری توجه کنید

  • رنگ سبز به نشانه شارژ کامل صبا باتری می باشد که آماده استارت زدن است
  • رنگ مشکی به نشانه نیاز باتری به شارژ می باشد
  • رنگ سفید به نشانه اتمام طول عمر باتری و زمان تعویض باتری ماشین می باشد

صبا باتری در آمپر های 50 ،55، 60، 66 و 74 تولید شده است  که شما با توجه به خودروی خود باید نوع باتری متناسب با آن را انتخاب کنید.

با توجه به این که صبا باتری برای مشتریان خود گارانتی با مدت زمان زیادی در نظر گرفته است پس به راحتی می توانید به این برند اعتماد کرده و با خیال راحت محصول مورد نیاز خود را خریداری کنید.

مقایسه ( 0 مورد )
بازگشت
تلفن تماس
اینستاگرام (پاسخگویی)
تلگرام (کانال و پاسخگویی)
بله (پاسخگویی)
مسیریابی تا اسپرت تازان

کد تخفیف : 6byrcc93

کد تخفیف : xy4r6afq