محدوده قیمت :
بر اساس خودرو

نمایش 1 - 5 کالا از 5

سیمکارتل

سیمکارتل ردیاب , دزدگیر , GPS سیمکارتل

شرکت دانش بنیان فرانگرش جهان الکترونیک با برند سیمکارتل از هم اندیشی و همگرایی جوانانی نخبه و صاحب فکر و خوش ایده و دانش فنی تشکیل شده است.

این شرکت فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ به صورت رسمی در زمینه های هوشمند سازی و تولید تجهیزات ردیابی خودرو شروع نموده است و تا امروز توانسته گام های بلندی در این زمینه برداشته است.

کلیه محصولات توسط خود شرکت تولید میگردد و در این زمینه از سایر رقبا جلوتر میباشد.

محصولات این شرکت شامل ردیاب , دزدگیر سیمکارتل و ردیاب دزدگیر میباشد. همچنین از محصولات جدید این شرکت میتوان به تولید ردیاب برای خودروهای سنگین همانند کامیون ، اتوبوس و تریلر اشاره کرد.

در تولید اين دستگاه ها، تا حد امكان سعي شده است تا با شناخت و رفع نواقص و كاستي هاي موجود در ساير سيستمهاي امنيتي، گامي موثر در جهت ايجاد امنيت بيشتر وسايل نقليه و آسايش خاطر مالكين آنها برداشته شود. ردیاب (GPS) سيمكارتل سيستم هوشمند و منحصر به فردي است که از طريق تلفن همراه مالك خودرو از هر فاصله اي در سراسر کشور می تواند کنترل کامل خودرو خود را بدون نیاز به اینترنت داشته باشد و یا گزارش های بسیاری از خودروی خود بصورت آنلاین استفاده نماید.

سیمکارتل دارای چند مدل می باشد که ویژگیهای هر کدام در صفحه محصول هر یک توضیح داده شده است.نكته قابل توجه در مورد اين دستگاه اين است كه روش استفاده از آن براي تمام افراد قابل فهم و بسيار آسان است؛ شايان ذكر است كه اين دستگاه جهت سهولت مالكين محترم داراي نرم افزار اندرويد و ios می باشد.

مقایسه ( 0 مورد )
بازگشت
تلفن تماس
اینستاگرام (پاسخگویی)
تلگرام (کانال و پاسخگویی)
بله (پاسخگویی)
مسیریابی تا اسپرت تازان

کد تخفیف : 6byrcc93

کد تخفیف : xy4r6afq