روش‌های پرداخت

– پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی کاربران اسپرت تازان می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، ازطریق درگاه اینترنتی زرین پال ( ملت ) در سایت اسپرت تازان و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.
– چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت اسپرت تازان می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.
۱- شماره ۱۶ رقمی کارت
این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

۲- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد.
نیاز است جهت فعال سازی رمز پویا یا رمز دوم هوشمند به بانک صادر کننده کارت مراجعه نمایید و مراحل دریافت رمز پویا را طی نمایید.لازم بذکر است برای اکثر کارتهای بانکی ارسال رمز عبور از طریق پیامک (هنگام پرداخت در درگاه اینترنتی) فعال میباشد.

۳- کدCVV2
این کد یک عدد ۳یا ۴رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد ۳ رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی ۴ رقمی است.

۴- تاریخ انقضا
تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

۲- پرداخت در محل تحویل
به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، اسپرت تازان با همکاری شرکت پست ایران این امکان را نیز فراهم آورده است تا هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به مامور پست پرداخت نمایند.

دقت نمایید در این روش هزینه ارسال با پرداخت آنلاین متفاوت میباشد و شامل نخفیفات ارسال اسپرت تازان نمیشود و کل مبلغ (مبلغ سفارش + هزینه ارسال) در محل تسویه میگردد.
لازم به ذکر است، سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از ده میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

۳-روش کارت به کارت
با توجه به برخی مشکلات پیش آمده در صدور رمز دوم یا پویا برای کاربران ، هنوز افرادی هستند که موفق به دریافت این رمز نشده اند و عملا امکان پرداخت اینترنتی برای آنها میسر نیست، در هنگام ثبت سفارش میتوانید روی گزینه کارت به کارت کلیک کنید و بعد از آن سفارش خود را ثبت نمایید ، بعد از ثبت سفارش شماره کارت جهت واریز به شما نمایش داده میشود.
ارسال فیش واریز به شماره واتساپ ۰۹۰۲۷۰۰۳۴۳۵ الزامی میباشد.